Doručení do lékárny zdarma při objednávce nad 299Kč. Více informací
Doručení do lékárny zdarma při objednávce nad 299Kč. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Tantogrip pomeranč 600mg/10mg 10 sáčků

          Registrovaný léčivý přípravek

          TANTOGRIP obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy, svalů a kloubů při chřipce či nachlazení.

          Značka: TANTOGRIP

          Hodnocení
          Dočasně vyprodané
          129 Kč
          Cena za 1 sac : 12.9 Kč

          Přípravek TANTOGRIP pomeranč obsahuje kombinaci léčivých látek účinných pří úlevě od příznaků spojených s nachlazením a chřipkou včetně úlevy od různých bolestí, bolesti v krku a bolesti hlavy, zduření nosní sliznice a snížení zvýšené tělesné teploty. Ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení do 20 minut.

          Z léku připravíte horký i studený nápoj s pomerančovou příchutí rozpuštěním obsahu sáčku ve vodě.. Tantogrip pomeranč obsahuje paracetamol a phenylephrin hydrochlorid.

          Využití

          • horečka a zimnice
          • bolest hlavy
          • bolest svalů
          • rýma a ucpaný nos

          Dávkování

          1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin

          Upozornění

          Není určeno pro děti do 12 let. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Neužívejte tento léčivý přípravek s jinými přípravky obsahujícími paracetamol, užití více než 6-8 g paracetamolu za den může poškodit Vaše játra.

          Složení

          Jeden sáček obsahuje paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg). Dalšími složkami jsou: sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, kyselina askorbová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, pomerančové aroma, práškový kurkumin 5% (kurkumin E 100 plus tekutá glukosa usušená rozprášením).

          Balení obsahuje 10 sáčků.

          Čtěte pečlivě příbalový leták

          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Prášky
          Určeno pro
          Určeno pro
          Děti; Dospělé
          Oblast léčby
          Oblast léčby
          Bolest těla; Horečka; Rýma
          Věk od
          Věk od
          Od 12 roku
          SUKL název
          SUKL název
          Tantogrip pomeranc 600mg/10mg por.plv.sol.scc.10
          SUKL kód
          SUKL kód
          0225828
          ATC kód
          ATC kód
          N02BE51
          ATC skupina
          ATC skupina
          paracetamol, combinations excl. psycholeptics
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Analgetica,antipyretica
          EAN
          EAN
          8594044142076
          Podání
          Podání
          Perorální
          Země původu
          Země původu
          EU
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          5171_3906857 VOLTAREN EMULGEL 10MG GEL 120G
          Působí v místě bolesti trojím účinkem: uleví od bolesti, tlumí zánět a zmenšuje otok.
          Skladem > 10 ks
          289 Kč
          Skladem > 10 ks
          2984_3374601
          Tablety pro úlevu od bolesti zad a kloubů s protizánětlivým účinkem
          Skladem > 10 ks
          129 Kč
          Skladem > 10 ks
          2754_TANTUM-KRABKA_KLOKTADLO_A-ROZTOK_240ML
          Lék na bolest i záněty v krku a ústech. Léčivá látka v Tantum Verde potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, otokem a ztepláním postiženého místa.
          Skladem > 10 ks
          259 Kč
          Skladem > 10 ks
          3616_3366680
          Měkké tobolky pro rychlou úlevu od bolesti zad, svalů a kloubů. S účinnou látkou s protizánětlivým účinkem.Připraven začít účinkovat již za 25 minut. Založeno na absorpci diklofenaku bez hodnocení klinické účinnosti.
          Skladem > 10 ks
          149 Kč
          Skladem > 10 ks
          5601_3906980
          Ulevuje od bolesti kloubů, svalů a zad až na 24 hodin. Působí v místě zánětu a urychluje hojení o 4 dny ve srovnání s 8 dny u gelu bez obsahu léčivé látky.
          Skladem > 10 ks
          479 Kč
          Skladem > 10 ks
          52_DR_MULLER_PHARMA_DICLOFENAC_GEL_DRMULLERPHARMA_10MGG_60G
          Diclofenac je určený k zevnímu použití. Léčivý přípravek patří mezi nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID). Tyto látky jsou používány k tlumení bolesti a zánětu. Diclofenac je určen k úlevě od bolesti a tlumení zánětu.
          Skladem > 10 ks
          79 Kč
          Skladem > 10 ks
          5368_3664798030815_PARALEN_RAPID
          Tlumí bolest, snižuje horečku, pomáhá při chřipce. Pro dospělé, dospívající a děti od 12 let.
          Dočasně vyprodané
          69 Kč
          Dočasně vyprodané
          230_TANTUM-FORTE-KRABKA-A-SPRAY
          Silnější a koncentrovanější forma léku na bolest i záněty v krku a ústech.
          Skladem > 10 ks
          159 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později