Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Diclofenac Dr. Müller Pharma 10 mg/g gel 60 g

          Registrovaný léčivý přípravek

          Diclofenac je určený k zevnímu použití. Léčivý přípravek patří mezi nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID). Tyto látky jsou používány k tlumení bolesti a zánětu. Diclofenac je určen k úlevě od bolesti a tlumení zánětu.

          Značka: Dr. Müller Pharma

          Hodnocení
          Dočasně vyprodané
          79 Kč
          Cena za 1 g : 1.32 Kč
          Diclofenac je určený k zevnímu použití. Léčivý přípravek patří mezi nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID). Tyto látky jsou používány k tlumení bolesti a zánětu. Diclofenac je určen k úlevě od bolesti a tlumení zánětu a otoků při bolestivých onemocněních kloubů a svalů.
          Balení obsahuje 60 g.

          Dávkování a způsob užití

          Dospělí a dospívající od 14 let mohou přípravek nanášet na pokožku 3-4x denně a jemně vetřít.
          Množství přípravku závisí na velikosti bolestivého místa - doporučuje se nanést 2 až 4 g přípravku (množství odpovídající velikosti třešně až vlašského ořechu), což je množství dostatečné k ošetření plochy o velikosti 400 až 800 cm2 (odpovídá např. ploše 20x20 cm až 20x40 cm).
          Po nanesení gelu je nutné si umýt ruce, pokud nejsou ošetřovaným místem.
          Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 2 týdny. U dospívajících od 14 let může být přípravek používán pouze 7 dnů.

          Složení

          Léčivou látkou je diclofenacum natricum (1 g gelu obsahuje diclofenacum natricum 10 mg) a pomocnými látkami jsou střední nasycené triacylglyceroly, propylenglykol (E 1520), karbomer, methylparaben (E 218), propylparaben (E 216), hydroxid sodný (E 524), hyetelosa a čištěná voda.

          Kontraindikace

          Přípravek nesmí být používán během posledních třech měsíců těhotenství a během prvních šesti měsíců by měl být používán s opatrností pouze v nutných případech.
          Pozorně čtěte příbalovou informaci!


          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Gely
          Věk od
          Věk od
          Od 14 roku
          SUKL název
          SUKL název
          Diclofenac Dr.Muller Pharma 10mg/g gel 60g
          SUKL kód
          SUKL kód
          0102275
          ATC kód
          ATC kód
          M02AA15
          ATC skupina
          ATC skupina
          diclofenac
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
          EAN
          EAN
          8595610401146
          Podání
          Podání
          Kožní
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          4148_DEXOKET-GRANULE-2018
          Dexoket je určen ke krátkodobé léčbě bolesti mírné až středně silné intenzity jako jsou např. bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů a bolesti při menstruaci.
          Skladem > 10 ks
          89 Kč
          Skladem > 10 ks
          5572_VOLTAREN_FORTE_GEL_KRABICKA_S_TUBOU_100_G_CZ_TV_F
          Ulevuje od bolesti kloubů, svalů a zad až na 24 hodin. Působí v místě zánětu a urychluje hojení o 4 dny ve srovnání s 8 dny u gelu bez obsahu léčivé látky.
          Skladem > 10 ks
          349 Kč
          Skladem > 10 ks
          239_VOLTAREN_FORTE_GEL_KRABICKA_S_TUBOU_180_G_CZ_TV_F
          Ulevuje od bolesti kloubů, svalů a zad až na 24 hodin. Působí v místě zánětu a urychluje  hojení o 4 dny ve srovnání s 8 dny u gelu bez obsahu léčivé látky.
          Dočasně vyprodané
          499 Kč
          Dočasně vyprodané
          3616_3366680
          Měkké tobolky pro rychlou úlevu od bolesti zad, svalů a kloubů. S účinnou látkou s protizánětlivým účinkem.Připraven začít účinkovat již za 25 minut. Založeno na absorpci diklofenaku bez hodnocení klinické účinnosti.
          Skladem > 10 ks
          149 Kč
          Skladem > 10 ks
          2984_3374601
          Tablety pro úlevu od bolesti zad a kloubů s protizánětlivým účinkem
          Skladem > 10 ks
          129 Kč
          Skladem > 10 ks
          3215_ACYLCOFFIN 10 TBL
          Vícesložkový přípravek tlumící bolest a snižující horečku, ve kterém účinek kyseliny acetylsalicylové zesiluje kofein.
          Skladem > 10 ks
          79 Kč
          Skladem > 10 ks
          3346_3366698
          Měkké tobolky pro rychlou úlevu od bolesti zad, svalů a kloubů. S účinnou látkou s protizánětlivým účinkem.Připraven začít účinkovat již za 25 minut. Založeno na absorpci diklofenaku bez hodnocení klinické účinnosti.
          Skladem > 10 ks
          99 Kč
          Skladem > 10 ks
          5545_VOLTAREN_FORTE_GEL_KRABICKA_S_TUBOU_50_G_CZ_TV_F
          Ulevuje od bolesti kloubů, svalů a zad až na 24 hodin. Působí v místě zánětu a urychluje hojení o 4 dny ve srovnání s 8 dny u gelu bez obsahu léčivé látky.
          Skladem > 10 ks
          219 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Jsem starší 18 let.
          Následující produktová nabídka je určena pouze pro osoby starší 18 let.

          Ne