Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Tantogrip citrón 600mg/10mg 10 sáčků

          Registrovaný léčivý přípravek

          TANTOGRIP obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy, svalů a kloubů při chřipce či nachlazení.

          Značka: TANTOGRIP

          Hodnocení
          Dočasně vyprodané
          129 Kč
          Cena za 1 sac : 12.9 Kč

          Přípravek TANTOGRIP citron obsahuje kombinaci léčivých látek účinných pří úlevě od příznaků spojených s nachlazením a chřipkou včetně úlevy od různých bolestí, bolesti v krku a bolesti hlavy, zduření nosní sliznice a snížení zvýšené tělesné teploty. Ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení do 20 minut.

          Z léku připravíte horký i studený nápoj s citronovou příchutí rozpuštěním obsahu sáčku ve vodě. Tantogrip citron obsahuje paracetamol a phenylephrin hydrochlorid.

          Využití

          • horečka a zimnice
          • bolest hlavy
          • bolest svalů
          • rýma a ucpaný nos

          Dávkování

          1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin

          Upozornění

          Není určeno pro děti do 12 let. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Neužívejte tento léčivý přípravek s jinými přípravky obsahujícími paracetamol, užití více než 6-8 g paracetamolu za den může poškodit Vaše játra.

          Složení

          Jeden sáček obsahuje paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg). Dalšími složkami jsou: sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, kyselina askorbová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, citronové aroma, práškový kurkumin 5% (kurkumin E 100 a tekutá glukosa usušená rozprášením).

          Balení obsahuje 10 sáčků.

          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Prášky
          Určeno pro
          Určeno pro
          Děti; Dospělé
          Oblast léčby
          Oblast léčby
          Bolest těla; Horečka; Rýma
          Věk od
          Věk od
          Od 12 roku
          SUKL název
          SUKL název
          Tantogrip citron 600mg/10mg por.plv.sol.scc.10
          SUKL kód
          SUKL kód
          0225826
          ATC kód
          ATC kód
          N02BE51
          ATC skupina
          ATC skupina
          paracetamol, combinations excl. psycholeptics
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Analgetica,antipyretica
          EAN
          EAN
          8594044142052
          Podání
          Podání
          Perorální
          Země původu
          Země původu
          EU
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          3616_3366680
          Měkké tobolky pro rychlou úlevu od bolesti zad, svalů a kloubů. S účinnou látkou s protizánětlivým účinkem.Připraven začít účinkovat již za 25 minut. Založeno na absorpci diklofenaku bez hodnocení klinické účinnosti.
          Skladem > 10 ks
          149 Kč
          Skladem > 10 ks
          229_TANTUM-SPRAY+KRABICKA
          Lék na bolest i záněty v krku a ústech. Léčivá látka v Tantum Verde Spray potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, otokem a ztepláním postiženého místa.
          Skladem > 10 ks
          159 Kč
          Skladem > 10 ks
          5545_VOLTAREN_FORTE_GEL_KRABICKA_S_TUBOU_50_G_CZ_TV_F
          Ulevuje od bolesti kloubů, svalů a zad až na 24 hodin. Působí v místě zánětu a urychluje hojení o 4 dny ve srovnání s 8 dny u gelu bez obsahu léčivé látky.
          Skladem > 10 ks
          219 Kč
          Skladem > 10 ks
          3215_ACYLCOFFIN 10 TBL
          Vícesložkový přípravek tlumící bolest a snižující horečku, ve kterém účinek kyseliny acetylsalicylové zesiluje kofein.
          Skladem > 10 ks
          79 Kč
          Skladem > 10 ks
          3956_TG POMERANC
          TANTOGRIP obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy, svalů a kloubů při chřipce či nachlazení.
          Dočasně vyprodané
          129 Kč
          Dočasně vyprodané
          2984_3374601
          Tablety pro úlevu od bolesti zad a kloubů s protizánětlivým účinkem
          Skladem > 10 ks
          129 Kč
          Skladem > 10 ks
          5406_STREPFEN SPREJ MED A CITRON ORALNI SPREJ ROZTOK 15ML
          Strepfen Sprej Med a Citron poskytuje rychlou úlevu od bolesti, otoku a zánětu v krku. Pomáhá při potížích s polykáním.
          Skladem > 10 ks
          239 Kč
          Skladem > 10 ks
          4148_DEXOKET-GRANULE-2018
          Dexoket je určen ke krátkodobé léčbě bolesti mírné až středně silné intenzity jako jsou např. bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů a bolesti při menstruaci.
          Skladem > 10 ks
          89 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Jsem starší 18 let.
          Následující produktová nabídka je určena pouze pro osoby starší 18 let.

          Ne