Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Ibuprofen Aneos 400mg 100 tablet

          Registrovaný léčivý přípravek

          Uleví od bolesti hlavy, zubů, zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu.

          Značka: Ibuprofen

          Hodnocení
          Skladem > 10 ks
          Můžete mít do 2 pracovních dnů
          149 Kč
          Cena za 1 tbl : 1.49 Kč

          Ibuprofen Aneos 400mg se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibuprofen Aneos užívá při horečnatých stavech doprovázejících chřipková onemocnění a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.

          Dávkování

          Doporučené dávkování při bolestech a při horečnatých onemocněních:

          • dospělí a dospívající (věkový rozsah 12 až 18 let) užívají obvykle 1 tabletu 3x denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny.

          Doporučené dávkování při léčbě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře:

          Přípravek se u těchto onemocnění užívá na doporučení lékaře, který stanoví i dávkování.

          • Dospělí a dospívající nad 12 let obvykle užívají 1-2 tablety 3x denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Pokud se při léčení revmatických onemocnění, nedostaví v průběhu jednoho až dvou týdnů zlepšení, poraďte se s lékařem o dalším postupu.

          Potahované tablety se polykají celé, zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, lék užívejte během jídla nebo jej zapijte mlékem.

          Upozornění

          Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let. Pokud je u dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba vyhledat lékaře. Pokud se u dospělých bolesti nezmírní po 5 dnech nebo horečka neustupuje po 3 dnech léčby přípravkem Ibuprofen Aurovitas nebo se obtíže zhorší, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

          Složení

          Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.

          Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, potahová vrstva: roubovaný kopolymer makrogolu a polyvinylalkoholu, mastek, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E110), glycerolmonooktanodekanoát typ I, částečně hydrolyzovaný polyvinylalkohol.

          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Tablety
          Oblast léčby
          Oblast léčby
          Bolest kloubů; Bolest těla; Bolest zad; Bolest zubů; Horečka
          SUKL název
          SUKL název
          Ibuprofen Aneos 400mg tbl.flm.100
          SUKL kód
          SUKL kód
          0267643
          ATC kód
          ATC kód
          M01AE01
          ATC skupina
          ATC skupina
          ibuprofen
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
          EAN
          EAN
          8594211600088
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          8232_NUROFEN 400MG, 20 CSP
          Rychlá a učinná úleva od horečky a bolesti, což jsou možné reakce po očkování. Také působí na bolesti hlavy, zad, zubů, či při menstruaci. Obsahuje ibuprofen.
          Skladem > 10 ks
          139 Kč
          Skladem > 10 ks
          7460_ACYLPYRIN-TABLETY-CZ
          Lék při chřipce a nachlazení. Snižuje horečku a uleví od bolesti hlavy, kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění.
          Skladem > 10 ks
          49 Kč
          Skladem > 10 ks
          10604_BOX IBUPROFEN 400_100 CZ_29871
          Určen ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou: bolest hlavy, bolest zad, svalů a kloubů, bolest zubů aj.
          Dočasně vyprodané
          139 Kč
          Dočasně vyprodané
          5431_3664798005660_IBALGIN_FRONT
          Analgetikum ve formě měkkých tobolek s tekutou účinnou látkou, ulevuje od bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé a dospívající od 12 let věku (od 40 kg tělesné hmotnosti)
          Skladem > 10 ks
          149 Kč
          Skladem > 10 ks
          4334_THERAFLU 500MG 100MG 6,1MG CPS DUR 16 TOBOLEK
          Mírná úleva od příznaků chřipky a nachlazení. Navíc pomáhá při vlhkém, produktivním kašli.
          Dočasně vyprodané
          139 Kč
          Dočasně vyprodané
          7354_SARIDON, 10 TBL
          Léčivý přípravek Saridon je kombinací tří látek, které společně tlumí bolest a snižují horečku.
          Skladem > 10 ks
          99 Kč
          Skladem > 10 ks
          11403_3D_IBOVAL-30_L
          Protizánětlivý léčivý přípravek na úlevu od bolesti a snížení horečky.
          Skladem > 10 ks
          69 Kč
          Skladem > 10 ks
          10051_8595116531859_IBALGIN_FRONT_BOTTLE
          Suspenze pro děti už od 3 měsíců, tlumí bolest, snižuje horečku a zmírňuje zánět různého původu, bez cukru, s malinovým aroma.
          Skladem > 10 ks
          129 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Jsem starší 18 let.
          Následující produktová nabídka je určena pouze pro osoby starší 18 let.

          Ne