Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Bromhexin KM 8mg/ml kapky 20ml

          Registrovaný léčivý přípravek

          Kapky bromhexinu, které obsahují alkohol a jsou obohacené o éterické oleje. V různých velikostech balení pro snadné zkapalnění a rozpuštění hlenu a usnadnění vykašlávání.

          Značka: Bromhexin

          Hodnocení
          Skladem > 10 ks
          Můžete mít do 2 pracovních dnů
          59 Kč
          Cena za 1 ml : 2.95 Kč

          BROMHEXIN KM, 8mg/ml perorální kapky, roztok je lék, který se používá při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. Ředí hlen a usnadňuje vykašlávání. Používá se také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic spojených s tvorbou vazkých hlenů.

          • Tradiční složení s alkoholem
          • Obohacený o éterické oleje
          • Vhodný pro děti od 12 let

          Dávkování

          Doporučená dávka přípravku je:

          • Mládež 12–14 let a pacienti s váhou pod 50 kg: 3 x denně 23 kapek
          • Dospělí a mládež nad 14 let: 3x denně 23 – 46 kapek

          Nepodávat dětem mladším 12 let! Lék je třeba dostatečně zapíjet vodou a nekombinovat s antitusiky (přípravky na léčbu suchého, dráždivého kašle).

          Složení

          Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 ml roztoku.

          Pomocnými látkami jsou menthol, fenyklová silice, anýzová silice, silice máty peprné, tymiánová silice, blahovičníková silice, sacharóza, polysorbát 80, dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan sodný, ethanol, kyselina chlorovodíková 36%, čištěná voda.

          Upozornění

          Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje bromhexini hydrochloridum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Kapky
          Určeno pro
          Určeno pro
          Dospělé
          Oblast léčby
          Oblast léčby
          Vlhký kašel
          Věk od
          Věk od
          Od 12 roku
          SUKL název
          SUKL název
          Bromhexin KM 8mg/ml por.gtt.sol.1x20ml
          SUKL kód
          SUKL kód
          0090991
          ATC kód
          ATC kód
          R05CB02
          ATC skupina
          ATC skupina
          bromhexine
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Expectorantia, mucolytica
          EAN
          EAN
          4030031892110
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          3033_KALOBA - TABLETY
          Kaloba(R) je rostlinný lék s patentovaným výtažkem EPs(R) 7630 z kořene léčivé pelargonie (Pelargonium sidoides). Užívá se k léčbě příznaků při onemocnění dýchacích cest (akutní bronchitidě).
          Skladem > 10 ks
          169 Kč
          Skladem > 10 ks
          4111_THYMOMEL SIRUP 100ML 3D_ND_PHARMDATA
          Tradiční rostlinný léčivý přípravek s obsahem extraktů z tymiánu, jitrocele, mateřídoušky a medu určený k usnadnění vykašlávání při nachlazení. Děti od 1 roku do 4 let mohou přípravek užívat pouze na doporučení lékaře.
          Skladem > 10 ks
          69 Kč
          Skladem > 10 ks
          4356_SINUPRET AKUT
          Sinupret akut je originální lék s obsahem 5 koncentrovaných extraktů k léčbě akutní rýmy a zánětu dutin u dospělých. Rostlinný lék k léčbě akutní rýmy a zánětu dutin pro dospělé. Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.
          Skladem > 10 ks
          219 Kč
          Skladem > 10 ks
          4334_THERAFLU 500MG 100MG 6,1MG CPS DUR 16 TOBOLEK
          Mírná úleva od příznaků chřipky a nachlazení. Navíc pomáhá při vlhkém, produktivním kašli.
          Dočasně vyprodané
          139 Kč
          Dočasně vyprodané
          3839_MUCOBENE 600MG 20SAC 3D ND_PHARMDATA
          Mucobene 600 mg snižuje vazkost průduškového hlenu a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Užívá se k léčbě akutních (zánět průdušek, hrtanu nebo průdušnice ) i chronických onemocnění dýchacích cest.
          Dočasně vyprodané
          129 Kč
          Dočasně vyprodané
          7435_MEGAFYT PRUDUSKOVA CAJOVA SMES 20X1,5 G
          Heřmánek je vhodný jako podpůrný prostředek pro uvolnění dýchacích cest, podporuje obranyschopnost organismu, černý bez udržuje normální funkci dýchacího systému, příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost, lípa usnadňuje vykašlávání.
          Skladem > 10 ks
          49 Kč
          Skladem > 10 ks
          8698_3975928
          Robitussin Expectorans na odkašlávání, pomáhá uvolnit a zředit hlen, takže kašel je produktivnější. Pro dospělé a děti od 2 let. Bez cukru.
          Skladem > 10 ks
          229 Kč
          Skladem > 10 ks
          232_THYMOMEL SIRUP 250ML 3D_ND_PHARMDATA
          Tradiční rostlinný léčivý přípravek s obsahem extraktů z tymiánu, jitrocele, mateřídoušky a medu určený k usnadnění vykašlávání při nachlazení. Děti od 1 roku do 4 let mohou přípravek užívat pouze na doporučení lékaře.
          Skladem > 10 ks
          129 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Jsem starší 18 let.
          Následující produktová nabídka je určena pouze pro osoby starší 18 let.

          Ne