Doručení do lékárny zdarma při objednávce nad 299Kč. Více informací
Doručení do lékárny zdarma při objednávce nad 299Kč. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Aspirin Protect 100mg 98 tablet

          Registrovaný léčivý přípravek

          Brání tvorbě krevních sraženin, chrání před ucpáním tepen, které může být příčinou mnoha závažných onemocnění, například srdce, mozku a jiných orgánů.

          Značka: Aspirin

          Hodnocení
          Skladem > 10 ks
          Můžete mít do 2 pracovních dnů
          99 Kč
          Cena za 1 tbl : 1.01 Kč

          Aspirin Protect je lék, který brání tvorbě krevních sraženin, chrání před ucpáním tepen, které může být příčinou mnoha závažných onemocnění, například srdce, mozku a jiných orgánů. Bez porady s lékařem může být přípravek Aspirin Protect užíván k dlouhodobé léčbě nemocných po proběhlém infarktu myokardu nebo po cévní mozkové příhodě a/nebo po tranzitorní ischemické atace. Může být také Aspirin Protect užíván (samostatně nebo v kombinaci s jinými léky) po cévních operacích, nebo po jiných výkonech na cévním řečišti (angioplastika, zavedení tzv. stentů a podobně).

          Dávkování

          Pokud lékař nepředepíše jinak, doporučená dávka přípravku pro dospělé je následující: 1-3 enterosolventní tablety Aspirin Protect denně. Bez porady s lékařem užívejte vždy nejnižší dávku, tj. jednu enterosolventní tabletu denně.

          Tablety se mají užívat nejméně 30 minut před jídlem s dostatečným množstvím vody.

           Při podezření na akutní infarkt myokardu nebo záchvat nestabilní anginy pectoris ROZDRŤTE NEBO ROZKOUSEJTE A SPOLKNĚTE 2 až 3 tablety Aspirin Protect. Rozkousání je nutné z toho důvodu, že tablety Aspirin Protect jsou takzvaně enterosolventní, to znamená, že se rozpouštějí a vstřebávají v oblasti střev – předchází se tím nežádoucímu působení léčivé látky na žaludeční sliznici. Rozkousáním dochází k narušení povrchové vrstvy tablety Aspirin Protect, a to umožní urychlené vstřebání léčivé látky.

          Upozornění

          Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete přípravek užívat. Aspirin Protect není určen pro použití u dětí do 18ti let. Při podávání kyseliny acetylsalicylové dětem v průběhu horečnatého onemocnění hrozí riziko vzniku velmi vzácného život ohrožujícího Reyova syndromu, který postihuje mozek a játra.

          Složení

          Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 100 mg.
          Pomocnými látkami jsou celulosový prášek, kukuřičný škrob, methakrylátový kopolymer TYP C, natrium-lauryl-sulfát, polysorbát 80, mastek, triethyl-citrát.

          Pečlivě čtěte příbalový leták.

          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Tablety
          SUKL název
          SUKL název
          Aspirin Protect 100mg tbl.ent.98x100mg
          SUKL kód
          SUKL kód
          0223519
          ATC kód
          ATC kód
          B01AC06
          ATC skupina
          ATC skupina
          acetylsalicylic acid
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Anticoagulantia (fibrinolytica, antifibrinol.)
          EAN
          EAN
          4057598000697
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          2780_AESCIN-20MG-90TABL_PHARMDATA
          Užívá se k léčbě chronické žilní nedostatečnosti a přidružených příznaků jako jsou např. otoky dolních končetin, křečové žíly, bolesti nohou.
          Skladem > 10 ks
          189 Kč
          Skladem > 10 ks
          4359_AESCIN-20MG-30TABL_PHARMDATA
          Užívá se k léčbě chronické žilní nedostatečnosti a přidružených příznaků jako jsou např. otoky dolních končetin, křečové žíly, bolesti nohou.
          Skladem > 10 ks
          89 Kč
          Skladem > 10 ks
          2836_LEROS ALVISAN NEO 20 SACKU
          Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako doplňková léčba při lehce zvýšeném krevním tlaku.
          Skladem > 10 ks
          69 Kč
          Skladem > 10 ks
          2788_LEROS ALVISAN NEO 100 G
          Léčivý čaj se používá na léčbu lehce zvýšeného krevního tlaku. Při užívání přípravku je nutné pravidelné sledování krevního tlaku lékařem. Přípravek je určen pro dospělé pacienty.
          Skladem < 5 ks
          79 Kč
          Skladem < 5 ks
          10873_MEGAFYT CAJ Z HLOHU 20 X 1,5 G
          Tradiční rostlinný léčivý přípravek vhodný k podpůrné léčbě lehčích forem zvýšeného krevního tlaku, zlepšení průtoku krve v srdci, k podpoře srdeční činnosti.
          Skladem > 10 ks
          49 Kč
          Skladem > 10 ks
          11435_0-AESCIN-TEVA-20MG-120-TABLET
          Užívá se k léčbě chronické žilní nedostatečnosti a přidružených příznaků jako jsou např. otoky dolních končetin, křečové žíly, bolesti nohou.
          Dočasně vyprodané
          229 Kč
          Dočasně vyprodané
          3486_STACYL 100MG 100 ENTEROSOLVENTNICH TABLET
          Užívá ke snížení rizika tvorby krevních sraženin a tím k předcházení dalších infarktů myokardu a cévních mozkových příhod.
          Skladem > 10 ks
          59 Kč
          Skladem > 10 ks
          3797_STACYL 100MG 60 ENTEROSOLVENTNICH TABLET
          Užívá ke snížení rizika tvorby krevních sraženin a tím k předcházení dalších infarktů myokardu a cévních mozkových příhod.
          Skladem > 10 ks
          39 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později