Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Aspirin C 20 šumivých tablet

          Registrovaný léčivý přípravek

          Šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení.

          Značka: Aspirin

          Hodnocení
          Skladem > 10 ks
          Můžete mít do 2 pracovních dnů
          229 Kč
          Cena za 1 tbl : 11.45 Kč

          Aspirin C šumivé tablety obsahují kyselina acetylsalicylovou, která působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Kyselina askorbová (vitamin C) podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek mohou užívat dospělí při mírných až středně silných bolestech (např. bolestech hlavy, zubů, svalů, kloubů nebo při menstruačních bolestech) a při horečce. Při nachlazení nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

          Dávkování

          • Dospělí a dospívající od 16 let - Jednotlivá dávka 1 až 2 šumivé tablety (400 až 800 mg) může být opakována v intervalech 4–8 hodin. Obvyklá denní dávka je 6 šumivých tablet, maximální denní dávka, která nesmí být překročena, je 10 šumivých tablet (4 g kyseliny acetylsalicylové).´
          • Starší pacienti - Jednotlivá dávka 1 až 2 šumivé tablety (400 až 800 mg) může být opakována v intervalech 4–8 hodin. Obvyklá denní dávka je 6 šumivých tablet, maximální denní dávka, která nesmí být překročena, je 10 šumivých tablet (4 g léčivé látky).

          Upozornění

          Šumivé tablety ASPIRIN C jsou určeny pro dospělé a dospívající od 16 let. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Kyselina acetylsalicilová a vitamin C přecházejí do mateřského mléka. Při léčbě tímto přípravkem nepijte alkoholické nápoje.

          Složení

          Léčivými látkami jsou kyselina acetylsalicylová 400 mg a kyselina askorbová 240 mg.
          Pomocnými látkami jsou dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, kyselina citronová.

          Pečlivě čtěte příbalový leták.

          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Tablety
          Určeno pro
          Určeno pro
          Děti; Dospělé
          Oblast léčby
          Oblast léčby
          Bolest těla; Bolest v krku; Horečka
          Věk od
          Věk od
          Od 16 roku
          SUKL název
          SUKL název
          Aspirin C 400mg/240mg tbl.eff.20
          SUKL kód
          SUKL kód
          0046214
          ATC kód
          ATC kód
          N02BA51
          ATC skupina
          ATC skupina
          acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Analgetica,antipyretica
          EAN
          EAN
          8590322000441
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          8398_3664798018592_IBALGIN_FRONT
          Analgetikum, které pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé, dospívající a děti od 6 let
          Skladem > 10 ks
          69 Kč
          Skladem > 10 ks
          5441_NUROFEN JUNIOR POMERANC 100MG CPS MDM 12
          Žvýkací měkké tobolky poskytují účinnou úlevu od bolesti a horečky, bez nutnosti zapíjení tekutinou. Jedinečná léková forma, oblíbená u dětí. Určené pro děti od 7 let. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.
          Skladem > 10 ks
          179 Kč
          Skladem > 10 ks
          5457_NUROFEN-400-MG-24-TABLET-2385868-1000X1000-SQUARE
          Nurofen 400 mg patří mezi léky označené jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika (léky určené k tlumení bolesti, horečky a zánětu). Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky.
          Skladem > 10 ks
          69 Kč
          Skladem > 10 ks
          6908_IBUPROFEN AL 400_100_BOX_CZE_3D_L_(EXTERNAL)
          Ibuprofen AL je protizánětlivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti.
          Dočasně vyprodané
          119 Kč
          Dočasně vyprodané
          7253_8595116523823_IBALGIN_FRONT
          Analgetikum ve formě gelu, potlačuje bolest, tlumí zánět a snižuje otok, k léčbě poranění šlach, svalů a kloubů, jako je podvrtnutí, natažení, zhmoždění, gel se zklidňujícím a chladivým účinkem, bez parfemace, pro dospělé a dospívající od 12 let
          Skladem > 10 ks
          199 Kč
          Skladem > 10 ks
          9345_ASPIRIN500-ECOMM-1-HERO-CZ-8
          Působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti - bolest hlavy, zubů nebo svalů.
          Skladem > 10 ks
          69 Kč
          Skladem > 10 ks
          4148_DEXOKET-GRANULE-2018
          Dexoket je určen ke krátkodobé léčbě bolesti mírné až středně silné intenzity jako jsou např. bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů a bolesti při menstruaci.
          Skladem > 10 ks
          89 Kč
          Skladem > 10 ks
          230_TANTUM-FORTE-KRABKA-A-SPRAY
          Silnější a koncentrovanější forma léku na bolest i záněty v krku a ústech.
          Skladem > 10 ks
          159 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Jsem starší 18 let.
          Následující produktová nabídka je určena pouze pro osoby starší 18 let.

          Ne