Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Aspirin 500mg 80 tablet

          Registrovaný léčivý přípravek

          Působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti - bolest hlavy, zubů nebo svalů.

          Značka: Aspirin

          Hodnocení
          Skladem > 10 ks
          Můžete mít do 2 pracovních dnů
          319 Kč
          Cena za 1 tbl : 3.99 Kč

          Aspirin je lék, který obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek Aspirin se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Přípravek Aspirin je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více).

          Dávkování

          Dospělí a dospívající (od 16 let věku)

          • Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny.
          • Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

          Starší pacienti (od 65 let věku)

          • Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny.
          • Celková denní dávka nemá přesáhnout 4 tablety.

          Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg)

          • Dávkování závisí na tělesné hmotnosti dospívajícího; odkaz na věk je pouze orientační. Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny.
          • Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

          Upozornění

          Určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností větší než 40 kg. Tento léčivý přípravek může přecházet do mateřského mléka. Z preventivních důvodů se užívání přípravku Aspirin v období kojení nedoporučuje. V prvních pěti měsících těhotenství je třeba se poradit s lékařem dříve, než začnete užívat tento lék nebo jiné léčivé přípravky obsahující kyselinu acetylsalicylovou. Neužívejte Aspirin souběžně s alkoholem.

          Složení

          Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum. Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg.
          Pomocnými látkami jsou: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný
          Obalová vrstva tablety: karnaubský vosk, hypromelosa, zinkum-stearát.

          Pečlivě čtěte příbalový leták.

          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Tablety
          Určeno pro
          Určeno pro
          Děti; Dospělé
          Oblast léčby
          Oblast léčby
          Bolest kloubů; Menstruační bolesti; Migréna a bolesti hlavy
          Věk od
          Věk od
          Od 16 roku
          SUKL název
          SUKL název
          Aspirin 500mg tbl.obd.80x500mg
          SUKL kód
          SUKL kód
          0188206
          ATC kód
          ATC kód
          N02BA01
          ATC skupina
          ATC skupina
          acetylsalicylic acid
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Analgetica,antipyretica
          EAN
          EAN
          8590322002902
          Podání
          Podání
          Perorální
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          2984_3374601
          Tablety pro úlevu od bolesti zad a kloubů s protizánětlivým účinkem
          Skladem > 10 ks
          129 Kč
          Skladem > 10 ks
          4148_DEXOKET-GRANULE-2018
          Dexoket je určen ke krátkodobé léčbě bolesti mírné až středně silné intenzity jako jsou např. bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů a bolesti při menstruaci.
          Skladem > 10 ks
          89 Kč
          Skladem > 10 ks
          5431_3664798005660_IBALGIN_FRONT
          Analgetikum ve formě měkkých tobolek s tekutou účinnou látkou, ulevuje od bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé a dospívající od 12 let věku (od 40 kg tělesné hmotnosti)
          Skladem > 10 ks
          149 Kč
          Skladem > 10 ks
          230_TANTUM-FORTE-KRABKA-A-SPRAY
          Silnější a koncentrovanější forma léku na bolest i záněty v krku a ústech.
          Skladem > 10 ks
          159 Kč
          Skladem > 10 ks
          5457_NUROFEN-400-MG-24-TABLET-2385868-1000X1000-SQUARE
          Nurofen 400 mg patří mezi léky označené jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika (léky určené k tlumení bolesti, horečky a zánětu). Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky.
          Skladem > 10 ks
          69 Kč
          Skladem > 10 ks
          5171_3906857 VOLTAREN EMULGEL 10MG GEL 120G
          Působí v místě bolesti trojím účinkem: uleví od bolesti, tlumí zánět a zmenšuje otok.
          Skladem > 10 ks
          289 Kč
          Skladem > 10 ks
          7815_8595116523953_IBALGIN_FRONT
          Analgetikum ve formě měkkých tobolek s tekutou účinnou látkou, ulevuje od bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé a dospívající od 12 let věku (od 40 kg tělesné hmotnosti).
          Dočasně vyprodané
          99 Kč
          Dočasně vyprodané
          229_TANTUM-SPRAY+KRABICKA
          Lék na bolest i záněty v krku a ústech. Léčivá látka v Tantum Verde Spray potlačuje zánět, který se projevuje bolestí, zarudnutím, otokem a ztepláním postiženého místa.
          Skladem > 10 ks
          159 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Jsem starší 18 let.
          Následující produktová nabídka je určena pouze pro osoby starší 18 let.

          Ne