Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Apo-Ibuprofen 400mg 100 tbl.

          Registrovaný léčivý přípravek

          Oblíbený ibuprofen, který uleví od bolesti hlavy, zubů, zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. V malých oranžových tabletách!

          Značka: Ibuprofen

          Hodnocení
          Dočasně vyprodané
          129 Kč
          Cena za 1 tbl : 1.29 Kč

          Apo-Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Užívá se zejména při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se užívá například při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních či jako doplňková léčba hořečnatých stavů u jiných onemocnění. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.

          Dávkování

          Dospělí a dospívající nad 12 let obvykle užívají 1-2 potahované tablety 3krát denně.

          Potahované tablety se polykají celé, zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny.

          Upozornění

          Není vhodné pro děti do 12 let.  Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka 1200 mg ibuprofenu za den. Pokud se bolesti nezmírní po 5 dnech nebo horečka neustupuje po 3 dnech léčby přípravkem APO-IBUPROFEN 400 mg nebo se obtíže zhorší, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

          Složení

          Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou mikrokryslatická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, potahová vrstva: hyprolosa, makrogol 8000, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti(E110).

          Pečlivě čtěte příbalový leták.

          Forma
          Forma
          Tablety
          Určeno pro
          Určeno pro
          Dospělé
          Oblast léčby
          Oblast léčby
          Bolest těla; Horečka
          Věk od
          Věk od
          Od 12 roku
          SUKL název
          SUKL název
          Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.100
          SUKL kód
          SUKL kód
          0125526
          ATC kód
          ATC kód
          M01AE01
          ATC skupina
          ATC skupina
          ibuprofen
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
          EAN
          EAN
          8594158130723
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          8398_3664798018592_IBALGIN_FRONT
          Analgetikum, které pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé, dospívající a děti od 6 let
          Skladem > 10 ks
          69 Kč
          Skladem > 10 ks
          156_NUROFEN JAHODA 40MG, 100ML
          Rychlá a učinná úleva od horečky a bolesti pro děti od 6 let. Začíná účinkovat proti horečce už po 15 minutách a působí až na 8 hodin. Jahodová příchuť.
          Skladem > 10 ks
          249 Kč
          Skladem > 10 ks
          2856_DR_MULLER_PHARMA_DICLOFENAC_DRMULLERPHARMA_100MG_CIPKY_12CIPKU
          Je určen k léčbě bolesti hlavy, zad, zubů, menstruační bolesti nebo poúrazové a pooperační bolesti u dospělých.
          Skladem > 10 ks
          139 Kč
          Skladem > 10 ks
          5332_NUROFEN 200MG 24 TABLET
          Nurofen 200 mg patří mezi léky označené jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika (léky určené k tlumení bolesti, horečky a zánětu). Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje teplotu.
          Skladem > 10 ks
          59 Kč
          Skladem > 10 ks
          8664_NUROFEN PRO DETI ACTIVE, 12 TBL
          Nurofen pro děti Active patří mezi léky označené jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest a má protizánětlivé účinky.
          Skladem > 10 ks
          159 Kč
          Skladem > 10 ks
          9561_ASPIRIN500-ECOMM-1-HERO-CZ-20
          Působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti - bolest hlavy, zubů nebo svalů.
          Skladem > 10 ks
          119 Kč
          Skladem > 10 ks
          3826_8594158133397
          Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky.
          Dočasně vyprodané
          99 Kč
          Dočasně vyprodané
          8563_ASPIRINC-ECOMM-1-HERO-CZ-20
          Šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení.
          Skladem > 10 ks
          229 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později