Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          Apo-Ibuprofen Rapid 400mg 20 kapslí

          Registrovaný léčivý přípravek

          Ibuprofen v měkkých želatinových tobolkách, který se díky tekutému obsahu tobolky rychle vstřebává a pomáhá od akutních záchvatů migrény, bolesti hlavy, horečky.

          Značka: Ibuprofen

          Hodnocení
          Dočasně vyprodané
          99 Kč
          Cena za 1 tob : 4.95 Kč

          APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg měkké tobolky je prémiová, tekutá forma ibuprofenu v měkkých želatinových tobolkách pro rychlou úlevu pří mírných a středních bolestech. Ulevuje od akutních záchvatů migrén, nárazových bolestí hlavy a i další náhlé bolesti různého původu (menstruační bolest, bolest svalů, horečka).

          APO-IBUPROFEN RAPID zajistí:

          • snadnější vstřebatelnost ibuprofenu díky tekutému obsahu čiré želatinové tobolky bez obsahu barviv
          • rychlou úlevu především při akutních záchvatech migrény, bolestech hlavy, horečce
          • příjemné a pohodlné dávkování, díky balení v blistrech

          Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID).

          Dávkování

          Doporučená dávka u dospělých a dospívajících s hmotností nad 40 kg (od 12 let) je 1 tobolka (400 mg ibuprofenu) až 3x denně dle potřeby.

          Užívejte pouze dávku nutnou k dosažení úlevy od příznaků onemocnění a dodržujte odstup nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami. Neužívejte více než tři tobolky (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin.

          Upozornění

          Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid nepoužívejte u dospívajících s hmotností nižší než 40 kg a u dětí. Neužívejte Apo-Ibuprofen Rapid, jestliže: jste alergický(á) na ibuprofen nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, jste v posledních 3 měsících těhotenství, trpíte poruchou krevní srážlivosti nebo máte jinou krvácivou poruchu, trpíte závažným selháním jater, ledvin či srdce.

          Složení

          Léčivá látka je ibuprofenum. Pomocné látky jsou makrogol 600, hydroxid draselný, čištěná voda, želatina, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (420), Opacode WB black NS-78-17821

          Pečlivě čtěte příbalový leták.

          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Kapsle
          Určeno pro
          Určeno pro
          Dospělé
          Oblast léčby
          Oblast léčby
          Bolest těla; Horečka
          Věk od
          Věk od
          Od 12 roku
          SUKL název
          SUKL název
          Apo-Ibuprofen Rapid 400mg cps.mol.20 I
          SUKL kód
          SUKL kód
          0170271
          ATC kód
          ATC kód
          M01AE01
          ATC skupina
          ATC skupina
          ibuprofen
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
          EAN
          EAN
          8594158133397
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          7815_8595116523953_IBALGIN_FRONT
          Analgetikum ve formě měkkých tobolek s tekutou účinnou látkou, ulevuje od bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé a dospívající od 12 let věku (od 40 kg tělesné hmotnosti).
          Dočasně vyprodané
          99 Kč
          Dočasně vyprodané
          7968_DR_MULLER_PHARMA_PARACETAMOL_KOFEIN_DRMULLERPHARMA_500MG_65MG_TBL_20TBL
          Přípravek Paracetamol/Kofein Dr.Müller Pharma 500 mg/65 mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce.
          Dočasně vyprodané
          49 Kč
          Dočasně vyprodané
          2856_DR_MULLER_PHARMA_DICLOFENAC_DRMULLERPHARMA_100MG_CIPKY_12CIPKU
          Je určen k léčbě bolesti hlavy, zad, zubů, menstruační bolesti nebo poúrazové a pooperační bolesti u dospělých.
          Skladem > 10 ks
          139 Kč
          Skladem > 10 ks
          7623_IBUPROFEN AL 400_50_BOX_CZE_3D_L_(EXTERNAL)
          Ibuprofen AL je protizánětlivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti.
          Dočasně vyprodané
          69 Kč
          Dočasně vyprodané
          9561_ASPIRIN500-ECOMM-1-HERO-CZ-20
          Působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti - bolest hlavy, zubů nebo svalů.
          Skladem > 10 ks
          119 Kč
          Skladem > 10 ks
          6554_NUROFEN-CIPKY-PRO-DETI-OD-2-LET-125-MG-10-KUSU-2385851-1000X1000-SQUARE
          Nurofen pro děti 125 mg čípky jsou určeny k symptomatické léčbě: horečky (včetně horečnatého stavu po očkování, horečky doprovázející nachlazení a chřipku); mírné až středně silné bolesti jako je bolest hlavy, bolest zubů, bolest uší aj.
          Skladem > 10 ks
          129 Kč
          Skladem > 10 ks
          7005_3664798033960_IBALGIN_FRONT_TUBE
          Analgetikum, které pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí zánět, pro dospělé a dospívající od 12 let
          Dočasně vyprodané
          179 Kč
          Dočasně vyprodané
          6908_IBUPROFEN AL 400_100_BOX_CZE_3D_L_(EXTERNAL)
          Ibuprofen AL je protizánětlivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti.
          Dočasně vyprodané
          119 Kč
          Dočasně vyprodané
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Jsem starší 18 let.
          Následující produktová nabídka je určena pouze pro osoby starší 18 let.

          Ne