Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Doprava ZDARMA nad 299 kč při osobním odběru na lékárně. Více informací
Kategorie
    Značky
      Produkty
        Blog
          Nenalezeny žádné produkty.

          GAVISCON Liquid Peppermint 300 ml

          Registrovaný léčivý přípravek

          Rychlá a účinná úleva od pálení žáhy i pro těhotné a kojící ženy. Působí již po 3 minutách až na 4 hodiny. Lék k vnitřnímu užití. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

          Značka: Gaviscon

          Hodnocení
          Dočasně vyprodané
          199 Kč
          Cena za 1 ml : 0.66 Kč

          Rychlá a účinná úleva od pálení žáhy i pro těhotné a kojící ženy. Působí již po 3 minutách až na 4 hodiny. Lék k vnitřnímu užití. 

          Dávkování

          Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Před použitím dobře protřepejte. Pokud lékař neurčí jinak, doporučené dávky jsou:

          • Dospělí a dospívající od 12 let: 10 - 20 ml (2 - 4 lžičky) po jídle a večer před spaním, nejvýše 4krát denně.
          • Děti od 2 do 12 let: Dětem od 2 do 12 let se přípravek podává pouze na doporučení lékaře.

          Níže jsou uvedeny obvyklé dávky, dodržujte však dávkování předepsané lékařem.

          • Děti 6 – 12 let: 5 - 10 ml (1 - 2 lžičky) po jídle a večer před spaním, nejvýše 4krát denně.
          • Děti 2 - 6 let:: 5 - 10 ml (1 - 2 lžičky) po jídle a večer před spaním, nejvýše 4krát denně.

          Pokud se Vaše příznaky onemocnění zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, navštivte lékaře. Bez porady s lékařem lze přípravek užívat nejdéle 7 dnů. Jestliže jste užil(a) více přípravku Gaviscon Liquid Peppermint, než jste měla: Můžete mít pocit plného žaludku nebo plynatosti. Poraďte se s lékařem, jestliže tento pocit nezmizí do několika hodin. Jestliže jste zapomněl(a) užít Gaviscon Liquid Peppermint: Nezdvojnásobujte následující dávku, abyste nahradil(a) vynechanou dávku.

          Složení

          Léčivé látky: natrii alginas 500 mg, natrii hydrogencarbonas 267 mg v 10 ml suspenze.

          Pomocné látky: uhličitan vápenatý, karbomer, methylparaben, propylparaben, hydroxid sodný, dihydrát sodné soli sacharinu, silice máty peprné, čištěná voda.

          Kontraindikace

          Neužívejte Gaviscon liquid peppermint, pokud jste přecitlivělý(á) na některou složku přípravku. Pacienti s vysokým krevním tlakem, onemocnšním srdce nebo ledvin by neměli přípravek užívat bez doporučení lékaře. Vzhledem ke zvýšenému obsahu sodíku (6,2 mmol/10 ml) se nemocní s dietou s omezením soli musí před užitím přípravku poradit s lékařem. 

          Gaviscon liquid peppermint může způsobit zhoršené vstřebávání současně užívaných léků. Proto by mezi užitím jiných leků a Gavisconu liquid peppermint měly uplynout alepsoň 2 hodiny.

          Pozorně čtěte příbalovou informaci.

          Videa

          Odkazy

          Forma
          Forma
          Suspenze
          Oblast léčby
          Oblast léčby
          Pálení žáhy
          Věk od
          Věk od
          Od 2 roku
          SUKL název
          SUKL název
          Gaviscon liquid Peppermint por.sus.1x300ml
          SUKL kód
          SUKL kód
          0237926
          ATC kód
          ATC kód
          A02BX
          ATC skupina
          ATC skupina
          Other drugs for peptic ulcer and gastro-oesophageal reflux d
          Farmakoterapeutická skupina
          Farmakoterapeutická skupina
          Antacida (včetně antiulcerosních léčiv)
          EAN
          EAN
          5000158066359
          Podání
          Podání
          Orální
          Země původu
          Země původu
          UK
          Produkt doposud nikdo nehodnotil.
          Související zboží
          128_8595187813120_MAALOX_FRONT
          Ulevuje od pálení žáhy. Aktivní látky, které působí přímo v místě bolesti, silně neutralizují obsah žaludku a zároveň tak chráni sliznici jícnu a žaludku. Mátová příchuť. Pro dospělé a dospívající od 15 let.
          Dočasně vyprodané
          99 Kč
          Dočasně vyprodané
          2330_HELICID 10MG 28 TOBOLEK
          Účinná pomoc při pálení žáhy - snižuje množství kyseliny, která se tvoří ve Vašem žaludku. Po poradě s lékařem mohou užívat i těhotné či kojící ženy.
          Dočasně vyprodané
          199 Kč
          Dočasně vyprodané
          7347_GAVISCON DUO EFEKT 300ML
          Rychlá dvojí úleva od pálení žáhy a zažívacích potíží. Působí až po dobu 4 hodin. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy a pacienty, kteří nechtějí nebo nemohou polykat tablety. Lék k vnitřnímu užití. Pozorně čtěte příbalovou informaci.
          Skladem > 10 ks
          219 Kč
          Skladem > 10 ks
          7497_GAVISCON ZVYKACI TABLETY 24KS
          Poskytuje rychle dvojí úlevu od pálení žáhy a zažívacích potíží. Působí až po dobu 4 hodin. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Lék k vnitřnímu užití.
          Skladem > 10 ks
          149 Kč
          Skladem > 10 ks
          6076_GAVISCON DUO EFECT 48 TBL
          Poskytuje rychle dvojí úlevu od pálení žáhy a zažívacích potíží. Působí až po dobu 4 hodin. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Lék k vnitřnímu užití. 
          Skladem > 10 ks
          249 Kč
          Skladem > 10 ks
          9628_RENNIE-ECOMM_1-HERO-CZ-96
          Žvýkací tablety Rennie obsahují látky, které neutralizují přebytek žaludeční kyseliny, během 2 minut ulevují od pálení žáhy a překyselení žaludku. Vhodné i pro těhotné.
          Skladem > 10 ks
          259 Kč
          Skladem > 10 ks
          7472_RENNIE-ECOMM_1-HERO-CZ-36
          Žvýkací tablety Rennie obsahují látky, které neutralizují přebytek žaludeční kyseliny, během 2 minut ulevují od pálení žáhy a překyselení žaludku. Vhodné i pro těhotné.
          Skladem > 10 ks
          139 Kč
          Skladem > 10 ks
          3814_OMEPRAZOL TEVA PHARMA 10 MG X 28 TOBOLEK
          Omeprazol Teva Pharma se používá ke krátkodobé léčbě příznaků refluxu (např. pálení žáhy, kyselá regurgitace).
          Skladem > 10 ks
          129 Kč
          Skladem > 10 ks
          Nahoru
          Každý bod jeden řádek.

          Souhlas se zpracováním osobních údajů je povinné pole

          Děkujeme za vaše hodnocení

          Děkujeme za vaše hodnocení. Po schválení obsahu bude zobrazeno u produktu.

          Osobní odběr na lékárněObvykle do 2 dnů
          PPLObvykle do 2 dnů
          ZásilkovnaObvykle do 2 dnů

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík
          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Jsem starší 18 let.
          Následující produktová nabídka je určena pouze pro osoby starší 18 let.

          Ne